Jõgeva Jõulujooksu võitsid Raivo Alla ja Kaisa Kukk!

Jõgeva Jõulujookd

Jõgeva Jõulujooksu start! Foto: Merikene Annuk.

Täna toimus Jõgeval esmakordselt SK Prorunneri korraldatud Jõgeva Jõulujooks. 10km distantsi, mille rada kulges mööda Jõgeva linna tänavaid ning lähiümbruse maanteid, võitis meestest Raivo Alla (Sparta/Elujooks) ning naistest Kaisa Kukk (Treeningpartner). Raivo Alla edu konkurentide ees oli veenev, tema võiduajaks oli 31:52. Teise koha saanud SK Altius esindaja Karl Mäe tulemuseks oli 32:41 ning kolmandana finisheerunud Dmitri Aristov Stamina Spordiklubist lõpetas ajaga 33:01.

Jõgeva Jõulujooksu Raivo Alla

Raivo Alla võitjana finishis. Foto: Merikene Annuk

Naiste arvestuses võidutsenud Kaisa Kuke tulemus 38:10 andis jooksu üldarvestuses 16.koha. Teine naine oli Grete Tõnne (EMÜ SK) ajaga 39:54 ning kolmas Kattri Reinula (SK ProRunner) tulemusega 43:46.

Kokku lõpetas Jõgeva Jõulujooksu 95 jooksjat ning 12 kepikõnni harrastajat. Jooksu esialgsed tulemused leiab siit: http://nelson.racetecresults.com/results.aspx?CId=16267&RId=84