Spordiklubi ProRunner – Jõgevamaa tervist edendav kodanikualgatus 2015

15.jaanuaril 2015 toimus Põltsamaa kultuurikeskuses iga-aastane Jõgevamaa kultuuri-, spordi- ja terviseedendajate tänuüritus. Meil on suur au ja rõõm teatada, et Spordiklubi ProRunner pälvis juba oma esimesel tegutsemisaastal Jõgevamaa tervist edendava kodanikualgatuse 2015 tunnustuse! Meil on hea meel, et klubi tegevust on märgatud, seda on oluliseks ja vajalikuks peetud. See kõik annab tunnustust sellest, et oma kogukonna heaks tegutsemine, sportlike ja tervislike eluviiside propageerimine on oluline ning klubi ProRunner sünd ja tegevus Jõgeva linnas on inimestele korda läinud ja neile oluline. Sellele annab kahtlemata kinnitust Jõgeva treeninggrupi suurus, järjepidev osalemine ühistreeningutel, kohalikel spordiüritustel, ürituste korraldamine ning meie liikmete aktiivne vabatahtlik tegevus nt lastejooksu korraldamise juures ning kõigi ühise jõupingutuse tulemusena sündinud Jõgeva Jõulujooks!

Spordiklubi ProRunner tänab kõiki oma üle Eesti elavaid liikmeid, vabatahtlikke, klubi toetajaid- Olivia, Euronics, Juta ja Kaido, meie riietuse partnerit ja Jõulujooksu suursponsorit Joma Eestit, meie koostööpartnereid ning eriline tänu Jõgeva linnale ja Jõgeva maakonnale – lubame jätkata oma tööd ning teha seda hinge ja südamega. Ilma teieta ei oleks see aga võimalik!

Spordiklubi Prorunner juhatus

Spordiklubi ProrunnerViljar Vallimäe ja Viktor SvjatõsevTänukiri Spordiklubi Prorunner Tiina Säälik, Viljar Vallimäe, Kadiliis Kuiv Kadiliis Kuiv, Viljar Vallimäe