Kristo Reinsalu ühines ProRunneriga

Kristo Reinsalu jooksmas 2012. aastal Frankfurdi maratonil. Foto: Kristo Reinsalu blogi

Seni spordiklubi Stamina ridadesse kuulunud pikamaajooksja ja 2012. aasta maratoni Eesti meistrivõistluste pronksmedaliomanik Kristo Reinsalu ühines spordiklubiga ProRunner.

39-aastase Reinsalu sõnul otsustas ta ProRunneri klubiga ühineda selle juhatuse liikme Viljar Vallimäe kutsel. “Ju ta nägi, et võiksin olla klubile vajalik. Tahaksin ekideni Eesti meistrivõistlustel kaasa lüüa,” ütles Reinsalu. Ekideni Eesti meistrivõistlused toimuvad juba 29. aprillil Tallinnas Lillepi pargis.

Reinsalu on võtnud omale sihiks võita algaval hooajal Eesti meistrivõistlustel medal. Millisel distantsil see tal õnnestub, seda näitab aeg. Seni pärineb tema ainus individuaalarvestuse medal 2012. aastast, mil võitis maratonijooksu Eesti meistrivõistlustel pronksi. Ta on võitnud kaks korda ka Pärnumaa Võidupüha maratoni ning olnud esimene mõned korrad ka vana-aasta heategevusmaratonil.

Reinsalu harjutab praegu mahuliselt vähem, kuid paneb suuremat rõhku jõu komponendile. “Olen praegu füüsiliselt sama heas või isegi natuke paremas seisus kui 2013. aastal, mil jooksin isikliku rekordi maratonis kui 10 km distantsil.” hindas Reinsalu enda vormi. Tema parim diflucan-fluconazole.net pärineb Hamburgi maratonilt, kus saavutas 20. koha ajaga 2:28.05.

Reinsalu juhib SiS ehk Science in Sport brändiga seotud tegevusi kogu Baltikumis, siis ei ole lõunamaisesse jooksulaagrisse minek tema puhul töökoormuse tõttu võimalik. “Keskendun rohkem teiste spordiinimeste aitamisele. Kuna Eestis lumerohket talve pole olnud, siis otsest vajadust lõunas harjutamiseks õnneks ei ole ka,” märkis Reinsalu.