Cris Poll jooksis Riia maratonil

Cris Poll pärast Riia maratoni.

Samal ajal, kui hulk ProRunnereid osales 15. mail Rapla Selveri Suurjooksul, võttis klubi liige Cris Poll Riias ette oma 23. täispika maratonidistantsi, kus sai 45. koha ajaga 2:55.07.  Cris räägib ise, kuidas tal läks:

“Riias teist korda. Eelmise aasta särav esitus jäi tänavusega võrreldes ikka kaugele ette. (Mullu jooksis Cris Riia maratoni ajaga 2:39.25, mis andis talle 11. koha – toim.) Kindlasti ei olnud õnnestunud jooks, aga samas tuleb endale peeglist vastu vaadata ja aru saada, miks nii läks?! Kõik on olnud enda kätes ja midagi kellegile teisele ette heita ei saa. Olen aasta alguses palju mugavustsoonis olnud ja jooksmine oli natukene vähemtähtsam kui tavaliselt. Praeguseks on olukord muutunud ja treenin 100% lise pühendumusega.

Mõned arvud, mis näitavad päris konkreetselt ära, miks eelmisel aastal nii hea tulemus tuli ja sel aastal lihtsalt rohkemat ei suutnud! Need numbrid on nüüd kokku löödud ja isegi minu jaoks hirmuäratavad. Päris nii ei oleks seda asja ette kujutanud, aga nii on läinud. Alates jaanuarist kuni tänavuse Riia maratonini kogunes treeningu kilomeetreid kõigest 867 km. Eelmisel aastal 1561 km. Nüüdsest muidugi olen ree peal ja edaspidi kindlasti teravamalt tegutsemas! See on ka põhjus, miks maratoni tulemus selline tuli! Nii väikese mahu pealt maratoni ei jookse! Iseendale see tulemus suur üllatus ei olnud, pigem reaalsus!

Merit tegi Riias oma elu teise jooksuvõistluse. Seda 6 km distantsil ja jooksis massis tubli isikliku rekordi 36.02. Samuti on hea meel Kristiina üle, kes jooksis Riias 10 km distantsil oma uue isikliku rekordi 47.34. Olen uhke, et olen saanud olla sellise arengu asjaosaliseks. Sama tublid on olnud ka teised õpilased, kes liiguvad jõudsalt eesmärkide suunas!”