Rauno Laumets võitis 1. Vooremaa poolmaratoni

Rauno Laumets pärast finišeerimist intervjuud andmas.

ProRunneri klubiliige Rauno Laumets võitis 24. septembril kultuuriselts Vanaveski eestvedamisel Jõgeval toimunud Vooremaa esimene poolmaratoni ajaga 1:12.33. Ta edestas teisena lõpetanud Janar Juhvkovit (Treeningpartner) kümne minutiga.

Võit tuli Rauno jaoks kergelt. “Kahju, et konkurentsi polnud. Vorm on hea, kindlasti jäi palju varu sisse. Jooksin üksi mõnusas mugavustsoonis. Kuna jooksin koduradadel, siis võita oli ikka väga hea. Tunnustan enda klubi liikmeid perfektse korralduse eest,” ütles Rauno. Tema tänavune hooaeg päris läbi pole ja lubas veel mõne stardi teha.

Teistest klubiliikmetest sai Peeter Oranen 13. koha ajaga 1:40.31, Mati Koppel 14. koha ajaga 1:40.57, Raivo Meitus 19. koha ajaga 1:43.43, Aigar Kärgenberg 34. koha ajaga 2:01.58 ja Tanel Kadai 40. koha ajaga 2:38.10. Naiste arvestuses osutus parimaks klubiliikmeks Marlen Mäesalu, kellele aeg 1:47.28 andis 5. koha. Tea Mey sai 7. koha ajaga 1:49.51 ja Ingrit Ernits 8. koha ajaga 1:50.08. Vooremaa poolmaratonil osales veel kolm naist ProRunnerist – Lola Belous 30. koht ajaga 2:07.43, Maria Mällas 31. koht ajaga 2:08.37 ja Tiina Säälik 38. koht ajaga 2:20.26.