Rainer Kravets Eesti murdmaajooksu karikavõistlustel kolmas

Rainer Kravets pärast krossijooksu.

Noor klubiliige Rainer Kravets saavutas 14. oktoobril Tallinnas Nõmme spordikeskuses toimunud Eesti murdmaajooksu karikavõistlustel kuni 18-aastaste noormeeste 4 km distantsil kõrge 3. koha ajaga 14.31.

Vihmase ilmaga asus stardijoonele kokku 17 noormeest, kes pidid kohati mudaseks muutunud rajal läbima kaks 2 kilomeetri pikkust ringi. Eesimese ringi järel asus Rainer neljandal positsioonil, kuid teise ringiga õnnestus tal oma kohta parandada ning tõusta kolmandaks. Seda kohta hoidis Rainer lõpuni.

“Algul hoidsin ennast tagasi, et tõusu oleks kergem võtta ja lõpus mitte tempoga ära ei kukuks. Rada oli päris porine, kohati jäi jalg kinni. Õnneks tõusu peal ei olnud libe, vaid liivane, kuid selle eest osutus tõus üsna järskuks ja ebameeldivaks,” vahendas Rainer pärast jooksu oma muljeid raja kohta. Ta jäi oma tulemusega väga rahule.