Rauno Reinart Õhtujooksu sarja kokkuvõttes teine, klubi esimene

Õhtujooksu hooaja kokkuvõttes kuulus klubile ProRunner ettevõtete/klubide arvestuses 1. koht.

22. novembril toimus Tartus Õhtujooksu viimane ehk viies etapp, kus klubiliige Rauno Reinart sai 3. koha, sarja kokkuvõttes kuulus talle 2. koht.

Rauno läbis viimasel etapil 7,7 km pikkuse distantsi ajaga 25.40,1. Olari Orm tuli Õhtujooksu 5. etapil 5. kohale ajaga 27.06,9. Naistest sai Triinu Bergmann samuti 5. koha tulemusega 32.15,1.

Viiest osavõistlusest koosnenud Õhtujooksu sarja kokkuvõttes kuulus Raunole 2. koht. Klubide/ettevõtte arvestuses võitis klubi ProRonner 1. koha.

Õhtujooksu viimasele etapile läks Rauno plaaniga teha tugev treeningjooks, kuna võistlushooaeg on läbi ja valmistumine uueks hooajaks käib. „Teadsin juba stardis, et Olavi Allase on teisest klassist ja läheb oma teed. Esimesed kolm kilomeetrit jooksin üksi ja siis tuli tagant Ats Sõnajalg, kellega ma polnud arvestanud,“ rääkis Rauno.

Ta kuulis varem, et Sõnajalg peaks jooksma, aga stardis teda ei näinud ja nii arvas, et ilmselt pole mees kohale tulnud. „Rajal oli lund ja jääd, mis segas hea rütmi leidmist. Kuna hetkel on vorm kehv ja tööd tuleb teha uue hooaja nimel ei hakanud ennast lõhkuma ja jään kolmanda kohaga rahule,“ mainis Rauno.