Jõgeva Jõulujooksul ProRunnerile kolm poodiumikohta

(Vasakult) Pärtel Piirimäe, Aleksander Kuleshov ja Margus Gering autasustamisel. Foto: Merike Annuk

10. detsembril toimus klubi eestvedamisel järjekordne Jõgeva Jõulujooks, mille üldarvestuses õnnestus ProRunneri liikmetel võita kolm poodiumikohta.

Teise ja kolmanda koha pärast käis rebimine spordiklubi ProRunner kahe jooksja – Pärtel Piirimäe ja Margus Geringu vahel. „Tegime koostööd, vedasime kordamööda. Algusest peale olime teiste tagaajaja rollis kuni lõpuks 7. kilomeetril ennast mõlemad 2.-3. positsioonile jooksime,“ ütles Margus. Vahe konkurentidel tekkis kilomeeter hiljem libedal lõigul, kus tuli astuda lumega kaetud teepeenrale, seal Piirimäe kiirendas ning sai eest ära, finišeerides teisena ajaga 37.13. Kolmanda koha saanud Margus kaotas talle 13 sekundiga.

Pärteli sõnul Jooksis omas tempos ja alguse rabistamisega kaasa ei läinud. “Poolel maal olime koos Margus Geringiga 4.-5. kohal, seejärel püüdsime paar kiiremini alustanud konkurenti kinni. Kilomeetreid läbisime üsna ühtlaselt ca 3.45-ga. Viimasel kilomeetril tõstsin tempo 3.30 peale, see väike kiirendus tõi mulle 2. koha,” rääkis Pärtel.

Naistest sai 2. koha korraldajaklubi ProRunner esindaja Kadiliis Kuiv ajaga 43.35.