Rainer Kravets Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel kuues

Rainer Kravets. Foto: Mallor Malmre

Klubi tulevikulootus Rainer Kravets võistles 5. mail Elvas Eesti murdmaajooksu meistrivõistlustel, kus sai juunioride 3 km distantsil 6. koha ajaga 10.14. Pronksmedalist jäi teda lahutama pool minutit.

Rainer võistles esimest korda juunioride klassis talvistel Eesti meistrivõistlustel, kui saavutas 3000 m jooksus 4. koha isikliku rekordiga 9.31,46.

5. mail Elvas toimunud krossijooks kulges Raineri sõnul tema jaoks raskelt. „Alguses läks grupp eest ära, mõtlesin, et saan hiljem nad kätte, kuid seda ei juhtunud. Minust ette ja taha jäid päris suured vahed,“ rääkis Rainer, kes jooksis esimese kilomeetrise ringi 3.20-ga ja seejärel kahekilomeetrise ringi 6.54-ga.

„Viimasel kilomeetril hakkas mul pistma, aga selleks ajaks olid vahed nii pikaks veninud, et koht ei muutunud. Vigastuse ja haiguste tõttu ei saanud ma võistluseks korralikult valmistuda,“ tõdes Rainer. Loodame, et suviseks hooajaks noore klubiliikme seisund paraneb ning ta saab uuesti tõsisemalt harjutama hakata.