Anne-Ly Palm tuulisel Kuressaare linnajooksul teine

Anne-Ly Palm (vasakul) Kuressaare linnajooksu autasustamisel.

Klubiliige Anne-Ly Palm võitles end täna tuulisel Kuressaare linnajooksul, mis on ühtlasi Eesti linnajooksude sarja teiseks osavõistluseks, naistest teisele kohale ja ka naisseenioride arvestuses tuli ta teiseks. Ta läbis 10 km ajaga 40.21.

“Mōnus jooks. Esimesed kilomeetritel oli väga mõnus joosta. Neljandast kilomeetrist puhus vastutuul ja algas hoopis teine jooks. Mõnes kohas osutus tuul nii tugevaks, et oleks tahtnud kellegi selja taha minna aga no ei olnud. Võtan seda jooksu, kui tugevat trenni tuules. Rada meeldis mulle väga. Tuleb tagasi tulla,” lubas Anne-Ly.

Järgmise stardi teeb ta Rapla Selveri 10 km maanteejooksul 26. mail. “Hetkel muud plaane pole. Kui treener Viljar arvab, et võiksin kusagil mõnel jooksul veel kaasa teha, siis lähen,” lisas ta.

Timo Müür lõpetas 10 km distantsi Kuressaares 6. kohal ajaga 34.19.  Karre Lauring sai meesseenioride arvestuses 4. koha ja üldarvestuses 22. koha ajaga 40.06.

Ahto Jakson (paremal) meesseenioride autasustamisel.

Poole lühemal ehk 5 km distantsil sai Ahto Jakson meesseenioride arvestuses 3. koha ja üldarvestuses 8. koha ajaga 19.02. “Esimene kilomeeter läks enam-vähem 3.35-ga, edasi hakkas vastutuul, mis kiirusele mõjus. Jooksin pidevalt teisel-kolmandal positsioonil. Hakkasin ilmselt liiga vara lõpus kiirendama, sest 200 m enne lõppu kaotasin seenioride 2. koha,” lausus Ahto. “Loodan, et treener tuleb appi ja paneb mu taas liikuma.”