Ingrid Riipus sai Elva südaööjooksul isikliku rekordiga teise koha

Ingrid Riipus (vasakul) Elva südaööjooksu autasustamisel.

Klubiliige Ingrid Riipus võistles 17. juunil Elva südaööjooksul, kus sai 10 km pikkusel distantsil naistest teise koha ajaga 39.41, mis on tema isiklik rekord. Oma vanuseklassis kuulus Ingridile 1. koht.

Ingrid ise ütleb, et Elva südaööjooks on üks erilisi jookse, seal on igal aastal eriline medal, mis kutsub jooksma. Lisaks toimub see sõna otseses mõttes öösel, sest start anti kell 23. Ingrid on Elva südaööjooksul osalenud kolm korda.

“Südaööjooksu rada on päris hea, ei saa öelda, et see on kerge rada, sest esineb parajalt tõuse ja pöördeid. Stardis oli ka minu kõva konkurent Lily Luik, kelle tempot proovisin küll hoida, aga siiski läks ta mul eest ära. Mul tuli hoida oma teist kohta, see mul ka õnnestus,” rääkis Ingrid.

Õhtune aeg sobib talle enda sõnul võistlemiseks palju paremini kui keskpäevane lauspäikese käes jooksmine.

Teine klubiliige Maigi Vaikla sai samas vanuseklassis, mis Ingrid, teise koha ajaga 45.44.