ÜHISTREENINGUD

 

Ühistreeningutele on oodatud kõik jooksuhuvilised ka väljastpoolt meie spordiklubi!

Ühistreeningud ei tähenda ainult koos jooksmas käimist. Ühistreeningud on mõeldud selleks, et treeneri juhendamisel sooritada erinevaid jooksutehnikat korrigeerivaid harjutusi. Treener näitab harjutused ette ning jälgib, et kõik neid ka õigesti sooritaksid. Spetsiaalne harjutuskava aitab tugevdada jooksmises osalevaid lihaseid-liigeseid, parandab käte-jalgade ühistööd, koordinatsiooni, optimeerib jooksusammu. Regulaarsete treeningute tulemusena muutub jooksmine loomulikumaks ja efektiivsemaks ning kindlasti nauditavamaks.

Lisaks jooksuharjutustele kuulub treeningu juurde lühike jooksuosa (nt kerge intervall-treening), ÜKE, võimlemine-venitused. Iga treeningu täpsem sisu on leitav Tartu, Jõgeva, Rakvere ja Tallinna jooksutreeningute alt.

Ühistreeningud toetavad Teie iganädalast jooksu ettevalmistust ning on sobilikud ka muude spordialade harrastajatele üldkehalise toonuse parandamiseks. Ühistreeningule tulijatel ei tasu peljata treeningu intensiivsust – kõiki harjutusi ja jooksuosa teeb igaüks vastavalt oma võimetele, sobiva korduste arvuga. Meeldivas seltskonnas treenimine on positiivne vaheldus igapäevasele üksi jooksmisele ning mõjub tihti motiveerivalt.

Ühistreening

ühistreening

 

 

 

 

 

 

 

Spordiklubi ProRunner ühistreeningud toimuvad neljas linnas, vali omale sobiv:

           Tartu jooksutreeningud    Jõgeva jooksutreeningud    Tallinna jooksutreeningud   Rakvere treeningud

INFOKS VEEL

Ühistreeningud toimuvad ilma eelneva ette registreerimiseta. Võib tulla lihtsalt kohale ja liituda seltskonnaga. Treeningute eest tasumine toimub kohapeal. Osaleda võib nii paljudel treeningutel kui ise soovite ning kohustust järgmine kord jälle tulla ei ole.

Treeninguid viivad läbi Viljar Vallimäe, Kadiliis Kuiv ja Cris Poll ning neilt on võimalik treeningu eel/ajal/järel küsida jooksmisalast nõu. Personaalse konsultatsiooni või treeningu läbiviimiseks palume eraldi ühendust võtta, e-mail: klubi@prorunner.ee, telefonil 53450542 ning edastame Teile treeneri kontakti.

Kui ilm vähegi võimaldab, viime treeninguid läbi õues (näiteks Tartus Tamme staadionil, Kassitoomel, Tähtvere pargis; Jõgeval linnastaadionil, Tallinnas Järve terviserajal). Üldjuhul kehtib tõde, et ei ole halba ilma, on vaid ebasobiv riietus. Seega jälgige ilmateadet ning rõivastuge vastavalt! Ühistreeningule sobib tulla tavapärases jooksuriietuses, st mugavas, vabalt liigutamist võimaldavates rõivastes. Sisetingimustesse kolime siis, kui ilmastikuolud muutuvad väga külmaks, märjaks ja talviseks. Siseperioodil tuleb treeningutel osalejatel soetada lisaks treeningtasule ka spordihalli pilet.

Ärge kartke treeninguid, tulge julgelt osalema ning meldonium-mildronate.com kaasa ka sportiv sõber! Kahetseda ei ole midagi, ainult võita!